Programe Forum - Welcome
Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima

Shko poshtë

Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima Empty Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 6:04 am


Gjashtë persona humbën jetën në mbrëmje në një aksident të rëndë pasi makina e tyre u rrëzua në kanionet e lumit Osum në rrethin e Skraparit.
Sipas të dhënave të para të policisë, një automjet tip fuoristradë me targa angleze, humbi kontrollin dhe ra në humnerë.
Sipas policisë emrat e viktimave janë, Vladimir Dulellari 26 vjec, drejtues i mjetit, Fatjon Feka 23 vjec, Eni Guri 21 vjec, Xhulio Allko 19 vjec, Edison Cuko 26 vjec dhe Drilon Guri, 24 vjec trupi i të cilit nuk është gjetur ende.
Kanë nisur hetimet paraprake për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqeve që cuan në aksidentin e rëndë. Dyshimet e para janë për pakujdesi në drejtimin e automjetit.
Aksident në Gjirokastër-Tepelenë, 1 i vdekur
Tjetër aksident i rëndë rrugor. Këtë herë në aksin Tepelenë-Gjirokastër një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.
Sipas njoftimeve paraprake një automjet me targa TR 0881 T doli nga rruga duke rënë nga një lartësi prej 30 metrash.
Për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi Denis Lamka 26 vjec dha ka mbetur i plagosur Arnaldo Guma, 23 vjec, që mendohet se ishte edhe drejtuesi i mjetit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi