Programe Forum - Welcome
Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë

Shko poshtë

Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë Empty Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 3:05 pm

Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë F.0816095230199_m
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, është i ngazëllyer me formën e tij që po kalon së fundmi.
“Tash shoh më shumë topa, kolegët e mi më kërkojnë më shumë. Ka shumë pasues të mirë në ekip. Do të kem shumë mundësi të shënoj. Dhe duhet t’i shndërroj ato në gola”.

“Kam thënë disa herë, kurrë nuk kam pasur problem me Jose Mourinho. Kam biseduar me të dhe tash e kuptoj në mënyrë të përkryer se çfarë ai pret nga unë”, ka thënë Benzema.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë Empty Re: Benzema: Bashkëlojtarët më asistojnë më shumë

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 1:02 pm

te duan shum prandaj.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi