Programe Forum - Welcome
Albiol të largohet nga Real Madridi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Albiol të largohet nga Real Madridi

Shko poshtë

Albiol të largohet nga Real Madridi Empty Albiol të largohet nga Real Madridi

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 3:06 pm

Albiol të largohet nga Real Madridi F.0816102845404_m
Raul Albiol mund të detyrohet të largohet nga Real Madridi gjatë kësaj vere.
Ish-mbrojtësi i Valencias u la në stol për ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës kundër Barcelonës.

Përforcimi i ri i Realit, Raphael Varane, 18-vjeçar, tash është zgjidhja e parë për Jose Mourinhon, dhe Albiol e di mirë se ai ka pak shanse të rikthehet në planet e portugezit dhe është i gatshëm të largohet.

Albiol së fundi është lidhur me një transferim te Manchester City.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Albiol të largohet nga Real Madridi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Albiol të largohet nga Real Madridi Empty Re: Albiol të largohet nga Real Madridi

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 1:02 pm

i shkreti cka bere.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi