Programe Forum - Welcome
Interi synon treshen e Realit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Interi synon treshen e Realit

Shko poshtë

Interi synon treshen e Realit Empty Interi synon treshen e Realit

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 3:07 pm

Interi synon treshen e Realit F.0816110440900_m
Interi është duke synuar të sjellë disa yje të Real Madridit në radhët e veta para mbylljes së afatit kalimtar veror.
Me Samuel Eto'o që është në prag të largimit drejt klubit rus Anzhi, Interi është në treg për të gjetur zëvendësim dhe ka kthyer shikimin kah Reali.

Corriere dello Sport shkruan se Interi e sheh sulmuesin Gonzalo Higuain si një zëvendësim ideal të Eto'o.

Megjithatë, Nerazurrët nuk do të ndalojnë aty: mbrojtësi Marcelo dhe anësori Angel di Maria po ashtu janë në listën e blerjeve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Interi synon treshen e Realit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Interi synon treshen e Realit Empty Re: Interi synon treshen e Realit

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 1:02 pm

se ka shancin as interi e as reali,para Fcb.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Interi synon treshen e Realit Empty Re: Interi synon treshen e Realit

Mesazh nga Master prej Sun Mar 25, 2012 2:26 pm

Ja se e rreh milan fcb Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Interi synon treshen e Realit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Interi synon treshen e Realit Empty Re: Interi synon treshen e Realit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi