Programe Forum - Welcome
Tiranë, braktiset në morg 50-vjeçari i aksidentuar në autostradë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, braktiset në morg 50-vjeçari i aksidentuar në autostradë

Shko poshtë

Tiranë, braktiset në morg 50-vjeçari i aksidentuar në autostradë Empty Tiranë, braktiset në morg 50-vjeçari i aksidentuar në autostradë

Mesazh nga Master prej Thu Aug 18, 2011 7:44 pm


Mbetet i paidentifikuar i moshuari qe u perplas per vdekje nga nje automjet mbremjen e te merkures ne autostraden Tirane-Durres.
Policia ka thënë se viktima eshte i seksit mashkull rreth moshes 50 vjec. Ai eshte goditur nga nje mjet i cili mendohet te kete qene me shpejtesi ne kohen kur viktima po tentonte te kalonte rrugen ne kembe.
Per te ende nuk eshte interesuar, ndonje i aferm dhe duke qene se ai eshte i masakruar nga makina qe e ka goditur eshte e pamundur te ndertohet nje identikit i tij.
Nderkohe me gjithe kerkimet e policise si dhe hetimet ne vendangjarje vazhdon te mbetet i paidentifikuar edhe drejtuesi i mjetit qe aksidentoi burrin. Sipas policise automjeti dyshohet te jete tip BMVV, por ai eshte larguar nga vendngjarja menjehere pas aksidentit.
Aksidenti ndodhi rreth ores 22.00 te se merkures ne hyrje te autostrades Tirane-Durres


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, braktiset në morg 50-vjeçari i aksidentuar në autostradë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi