Programe Forum - Welcome
Berat, pi fostoksinë, vdes në spital 53-vjeçarja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Berat, pi fostoksinë, vdes në spital 53-vjeçarja

Shko poshtë

Berat, pi fostoksinë, vdes në spital 53-vjeçarja Empty Berat, pi fostoksinë, vdes në spital 53-vjeçarja

Mesazh nga Master prej Thu Aug 18, 2011 7:46 pm


Një 53- vjeçare në një fshat i rrethit të Beratit humbi jetën mesditën e sotme në spitalin rajonal për shkak të konsumimit të një sasie të konsiderueshme fotoksine.
Gruaja ndërroi jetë dy orë pas mbërritjes në spital. Burime pranë Repartit të Urgjencës në spitalin e këtij qyteti bëjnë me dije se Pranvera Toska, 53 vjeç mbërriti gjatë ditës së sotme në gjendje të rëndë për jetën pasi kishte pirë në shtëpinë e saj një sasi helmi.
Për dy orë ajo ka qëndruar në terapi intensive, por nuk ka mundur të mbijetoj si pasojë e veprimit të menjëhershëm të sasisë së konsiderueshme të helmit në organizmin e saj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Berat, pi fostoksinë, vdes në spital 53-vjeçarja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi