Programe Forum - Welcome
Vlorë, tentoi të vrasë të moshuarën, arrestohet 44-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vlorë, tentoi të vrasë të moshuarën, arrestohet 44-vjeçari

Shko poshtë

Vlorë, tentoi të vrasë të moshuarën, arrestohet 44-vjeçari Empty Vlorë, tentoi të vrasë të moshuarën, arrestohet 44-vjeçari

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 11:31 am


VLORE – Lajmifundit – Një person i moshës 44 vjeç ra në prangat e policisë së Vlorës ditën e sotme pasi ishte shpallur në kërkim me akuzën e tentativës së vrasjes ndaj një 63-vjeçareje.
Policia e Vlorës tha se më datë 17.08.2011 rreth orës 13:50 nga Seksioni Kundër Krimeve ndaj Jetës dhe Lirisë së Personit në Drejtorinë e Policisë së Qarkut Vlorë u bë e mundur kapja dhe ndalimi i shtetasit të shpallur në kërkim Ysmet Ahmet Ahmetaj, vjec 44, banues në Vreshtaz, Fier.
Kapja dhe ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, pasi dyshohet se më datë 15.04.2011 ka tentuar të vrasë me armë zjarri për motive të dobëta shtetasen S. T., vjec 63, lindur në Ramicë dhe banuese në Mekat, Vlorë.
Materialet procedurale do ti referohen Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Vlorë për veprën penale “Vrasje me paramendim” e mbetur në tentativë dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit” parashikuar nga nenet 78/1, 22 dhe 278/2 të Kodit Penal.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vlorë, tentoi të vrasë të moshuarën, arrestohet 44-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi