Programe Forum - Welcome
Dredhi spektakolare ndaj policisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dredhi spektakolare ndaj policisë

Shko poshtë

Dredhi spektakolare ndaj policisë Empty Dredhi spektakolare ndaj policisë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 11:48 am

Një shofer i çmendur që ecte me shpejtësi 120 mph, ka bërë që t’i shkojnë policët nga pas për 40 minuta.

Mark Jones është një qytetar i thjeshtë, por që ra në sy të policisë vetëm për drejtimin e makinës në mënyrë të rrezikshme.
Xhiroja spektakolare që ai ka bërë është filmuar nga policia që e ndiqte me helikopter.
Pas kapjes që ju bë mbas 40 minutash, poshtë një ure, Jones u dënua me 16 muaj burg dhe ju hoq patenta për pesë vjet pas udhëtimit të rrezikshëm që bëri.
Sipas policisë ky ka qënë rasti më i keq dhe i rrezikshëm për drejtimin e automjetit. (LajmeShqip)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dredhi spektakolare ndaj policisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi