Programe Forum - Welcome
“Anti-shqiptarja”, Bleona Qerreti humb 10 mijë fansa People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


“Anti-shqiptarja”, Bleona Qerreti humb 10 mijë fansa

Shko poshtë

“Anti-shqiptarja”, Bleona Qerreti humb 10 mijë fansa Empty “Anti-shqiptarja”, Bleona Qerreti humb 10 mijë fansa

Mesazh nga Master prej Sat Aug 20, 2011 6:47 am


Pavarësisht famës dhe shifrave të pretenduara të shitjes së albumeve, rreth 400 mijë, refuzimi për të folur shqip gjatë një emisioni në një televizion amerikan, duket se i ka kushtuar shtrenjtë Bleona Qeretit.
Në rrjetin social në Facebook, janë me dhjetëra andresa “fan page” të saj, nga të cilat numri i adhuruesve nuk i kalon 46 persona, ndërsa i atyre që e urrejnë mbi 10 mijë.
Për më tepër, të gjitha këto faqe kundër saj, janë hapur me tituj fyes dhe sharjet janë nga më ekstremet.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

“Anti-shqiptarja”, Bleona Qerreti humb 10 mijë fansa Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi