Programe Forum - Welcome
Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish

Shko poshtë

Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish Empty Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish

Mesazh nga Master prej Sat Aug 20, 2011 6:48 am

Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish Angela_martininew-119x250
Modelja shqiptare Angela Martini tërheq sërish vëmendje të madhe me fotografitë e reja të bëra publike së fundi.
Fotot në fjalë, ku Angela Martini duket në formën e saj më të mirë, janë zbuluar pas xhirimeve të reklamës që ajo ka realizuar ndërkohë që në foto ajo duket e qeshur dhe provokative njëkohësisht.
Reklama është realizuar në katin e 14-të të një hoteli luksoz në Nju Jork. Reklama ka të bëjë me linjën e veshjeve bikini që do të menaxhojë modelja.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish Empty Re: Super-seksi në bikini, Angela Martini godet sërish

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:49 am

pupupu u bo malokja e shkodres me me shit pordh ne mes te Shba;pika qe me bie;u prish dynjoja fare
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi