Programe Forum - Welcome
Librazhd, tentojnë të përdhunojnë kushërirën 19-vjeçe, dy në pranga People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Librazhd, tentojnë të përdhunojnë kushërirën 19-vjeçe, dy në pranga

Shko poshtë

Librazhd, tentojnë të përdhunojnë kushërirën 19-vjeçe, dy në pranga Empty Librazhd, tentojnë të përdhunojnë kushërirën 19-vjeçe, dy në pranga

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:38 am


LIBRAZHD – Dy persona janë vënë në pranga sot në mbrëmje nga policia e Elbasanit. Drejtoria e policisë njoftoi se është bërë arrestimi i dy shtetasve të akuzuar për tentativë përdhunimi dhe dhunim banese.
Sipas deklaratës së policisë, shtetasit me iniciale A.SH dhe B.SH, banues në fshatin Fanjë të Komunës Qukës-Librazhd, më datë 19 të këtij muaji tentuan të përdhunonin dy motrat L.B dhe K.B, nën kërcënimin e thikave pasi hynë me forcë në banesën e tyre.
Nga hetimet dyshohet se dy agresorët si dhe vajzat e dhunuara kishin lidhje fisnore ndërkohë që policia po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Librazhd, tentojnë të përdhunojnë kushërirën 19-vjeçe, dy në pranga Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi