Programe Forum - Welcome
Libofshë, Fier, vetëvritet me arme gjahu 18-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Libofshë, Fier, vetëvritet me arme gjahu 18-vjeçari

Shko poshtë

Libofshë, Fier, vetëvritet me arme gjahu 18-vjeçari Empty Libofshë, Fier, vetëvritet me arme gjahu 18-vjeçari

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:39 am


Një 18-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në qytetin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit në fshatin Libofshë, ku 18-vjeçari Marsel Dede është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij.
Policia tha se ka marrë njoftim për ngjarjen nga familjarët e të riut të cilët pasi kanë dëgjuar krismat e kanë gjetur 18-vjeçarin të vdekur në tokë.
forcat e rendit kanë nisur hetimet ndërkohë që nuk dihet ende shkaku i ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Libofshë, Fier, vetëvritet me arme gjahu 18-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi