Programe Forum - Welcome
Korçë-Pogradec, 4 persona plagosen në aksident People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Korçë-Pogradec, 4 persona plagosen në aksident

Shko poshtë

Korçë-Pogradec, 4 persona plagosen në aksident Empty Korçë-Pogradec, 4 persona plagosen në aksident

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:40 am


Katër persona kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në aksin Korçë-Pogradec.
Ngjarja ka ndodhur pramë fshtatit Bulgarec ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e aksidentit janë plagosur shtetasit Romeo Agolli, Sokol Shore, Andrea Foto dhe Sotir Beti.
Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Korçës ku po marrin edhe ndihmën mjekësore ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Korçë-Pogradec, 4 persona plagosen në aksident Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi