Programe Forum - Welcome
Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore

Shko poshtë

Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore Empty Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:42 am

Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore Adelina_2011
Adelina Ismaili ka shenuar plot 500 pelqime ne klubin e fansave te saj në facebook me fotot e reja të verës së vitit 2011.
Njoftimi është bërë nga faqja zyrtare e Fansave të Adelinës ku theksohet se brenda një ore, fotografia në fjalë ka marrë 500 like.
Me të vërtetë duket se Adelina ruan formën e saj perfekte fizike duke u konfirmuar si një nga femrat më të bukura të skenës shqiptare.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore Empty Re: Adelina Ismajli, fotot e verës 2011, 500 pëlqime brenda një ore

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:49 am

kjo mund te jet dive;por mua sme pelqen aspak
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi