Programe Forum - Welcome
Femra më seksi në botë- tepër e hollë? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Empty Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:49 pm

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? F.0623120622318_m

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Rosie

Rosie Huntington-Whiteley ishte mysafire në emisionin e David Letterman për të promovuar vazhdimin e ri “Transformers: Dark ff the Moon”, në të cilin ajo luan rolin kryesor. Me pantallona ngjyrë bezhi me mes të lartë dhe me veshje të sipërme të ndritshme e çelur në shpinë- femra më seksi në botë tregoi se megjithatë është tepër e hollë.
Bukuroshja e cila ka zënë vendin e parë në listën e femrave më joshëse në botë dhe është njëkohësit njëra nga engjëjt më të famshëm të Victoria’s Secret, gjatë një bisede për revistën britanike “Elle” ka pranuar se në fillet e karrierës së saj shumë agjentë i kishin thënë se ka peshë të tepërt.Ndërsa sot, në moshë 24-vjeçare, ajo është e lumtur me dukjen e saj, mirëpo pantallonat nga koleksioni i Michael Kors për sezonin vjeshtë/dimër 2011, kanë zbuluar se asaj do t’i hynte në punë ndonjë kilogram më shumë. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Empty Re: Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:37 pm

offffffffffff ma pra dashka te je te gjitha si kjo
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Empty Re: Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Master prej Fri May 04, 2012 5:55 pm

zduket gja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Empty Re: Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 11:32 am

kjo qenka kock e lekure ju thoni seksi;hajde cuna hajde
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë? Empty Re: Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi