Programe Forum - Welcome
Ditelindjet e anetareve... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ditelindjet e anetareve...

Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga Alessia prej Mon Aug 22, 2011 10:04 am

kush te deshiroje te shkruaje daten dhe muajin kur ka ditelindjen....kush te deshiroje nuk eshte me detyrim...

une...23nentor..


Edituar për herë të fundit nga Alessia në Tue Sep 27, 2011 4:25 pm, edituar 1 herë gjithsej


Ditelindjet e anetareve... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga KITTY prej Tue Sep 27, 2011 9:40 am

17 qershor
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga Unlimited prej Tue Sep 27, 2011 2:05 pm

27 Korrik une Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 31
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga Sarita prej Tue Sep 27, 2011 3:34 pm

07.11...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga stv2008 prej Tue Sep 27, 2011 4:21 pm

01 November


Ditelindjet e anetareve... Rmjllujpg
Ditelindjet e anetareve... 2uz7cp0Ditelindjet e anetareve... 2uz7cp0Ditelindjet e anetareve... 2hwhe1_thjpgDitelindjet e anetareve... 2uz7cp0Ditelindjet e anetareve... 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 7:17 am

12korrik.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditelindjet e anetareve... Empty Re: Ditelindjet e anetareve...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi