Programe Forum - Welcome
PeR Ty!!!<3<3 <3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


PeR Ty!!!<3<3 <3

Shko poshtë

PeR Ty!!!<3<3 <3 Empty PeR Ty!!!<3<3 <3

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 23, 2011 7:12 am

per ty te gjitha i boj
kur ike fryma me mbaroj
ti mi ben lotet ti ndaloj
dashuria per ty dhimbje ne <3 me shkaktoj
per ty te gjithe i shkaterrroj
jeten dhe <3 ia derrmoj
dije <3 qe ty te dashuroj
me gjithe <3
per mua ka vec 1 emer!!!!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PeR Ty!!!<3<3 <3 Empty Re: PeR Ty!!!<3<3 <3

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:10 am

Edhe nese te gjith te braktisin,nese te gjith te urrrejne;mendo se ke dike qe te dashuron,mendo se ke nje engjell qe te mbron.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi