Programe Forum - Welcome
Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 23, 2011 10:05 am

jepni mendimin tuaj


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 23, 2011 10:08 am

Nuk mendoj se dashuria varet vetem nga pamja sociale po thjeshte varet nga ndjenjiat ..edhe pse sot mundemi te themi se shumica e femrave apo meshkujve martohen apo dashurohen edhe nga nje ane .po duhet te kesh force te besh nje gje te tille te flesh ne krevat me dike qe se don po don leket e ti apo intereset e ti ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 23, 2011 10:12 am

Very Happy jam shum dakort per mendimin tend por shumica e njerezve vetem per interes te duan un per vete kurre se dua dike nga ana sociale,pamja etj do e shoh nga ana brenda se ajo vlen


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 10:14 am

Kur nejriu dashuron nuk mer parasysh pasojat per azgje...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 23, 2011 10:15 am

Brendesia e shpirtit te njeriut ka me vlere se sa ajo sociale prandaj njeriu duhet te shikoj te analizoj jo gjithcka ne jete e ben leku ..se dashuria nuk blehet kurre po fitohet ..
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 24, 2011 3:22 pm

nk mendoj se ka rendesi pamja apo gjendja financiare, per mua eredesishme eshte nejriu qe kam ne krah dhe respekti i tij qe ka per mua..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:43 pm

MOs u genje prej bukuris por vleresoje si dicka te rendesis


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:50 pm

normalisht sduhet te ket rendesi as pamja dhe as ana sociale... por ama po flasim normalisht... bota po shkon ne anen e kundert kshu qe kjo qe per ne eshte normale qe ska rendesi pamja dhe ana sociale ne dashuri per te tjeret eshte anormale.... biles eshte nje hap afer absurditetit per disa qe thone... je ne vete??? si sqenka hic i mire ky... apo sqenka dhe i shkundur... po ku e gjete?!

kshu qe ti mbajme fort ato qe kemi... se sna mer me njeri! Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:39 pm

GoCa Yll shkruajti:jepni mendimin tuaj
mvaret kush je....!!!1
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:05 pm

Zbesoj...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:21 pm

Per mua asesi jo.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:37 pm

un nuk i shoh njerezit as nga ekonomia,apo ajo sociale un dua vetem njeriun dhew jo per ate qe ai ka.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike? Empty Re: Si mendoni ka rendesi pamja/ana sociale etj kur je i/e dashuruar me dike?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi