Programe Forum - Welcome
10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur

Shko poshtë

10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur Empty 10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 5:41 pm

10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur Thumbnail.php?file=te_lumtur_126526087
Gruaja e mire ju mundeson te provoni cdo gje qe ju mundeson jeta. Ndoshta ndonje ushqim te ri, ose ushtrime fizike, ose ndonje udhetim neper Evrope ose skijim dhe pse jo edhe ndonje notim ne pishina. Me rendesi eshte qe te beni dicka ne te cilen dikush eshte me ju.

Kur jane ne pyetje grate, te gjithe meshkujt deshirojne te kene perkrah vajzen e endrrave, disa e kane ate fat te tjeret jo. Perderisa grate thone qe duhet te puthin shume bretkosa per te gjetur princin e endrrave, burrat duhet te puthin shume princesha per te gjetur gruan e endrrave.

Ja 10 menyrat se si nje grua e mire mund t’ju bej te lumtur:

1. Gruaja e mire gjithmone e sheh me te miren tek ju

Kur e dashura juaj ju trajton si te ishit njeriu me i suksesshem ne bote, nuk do te jete e veshtire qe edhe ju ashtu te ndjeheni

2. Ju siguron stabilitet

Kur nje dite do te perfundoni nje faqete jetes romantike apo seksuale, kur do te nderpritni se kerkuari numrat e huaj te telefonave, edhe sa energji do t’ju mbetet qe te fokusoheni tek gjerat e tjera te jetes.

3. Ju nxit qe te provoni gjera te reja ne jete

Gruaja e mire ju mundeson te provoni cdo gje qe ju mundeson jeta. Ndoshta ndonje ushqim te ri, ose ushtrime fizike, ose ndonje udhetim neper Evrope ose skijim dhe pse jo edhe ndonje notim ne pishina. Me rendesi eshte qe te beni dicka ne te cilen dikush eshte me ju.

4. Ju motivon

Jo vetem qe ju perkrah qe te realizoni qellimet e juaja, por ju ndihmon qe ti realizoni. Ajo eshte nje keshilltar i besueshem i karrieres suaj dhe aktiviteti juaj eshte ne mendjen e saj. Edhe nese nuk deshiron te perzihet ne punen tuaj, ajo ju perkrah qe sa me lehte ta mbaroni.

5. Per hater te saj mendoni ardhmerine

Disa lidhje jane te kalueshme, te perkohshme ose vetem per nje perdorim. Dhe kur jeni ne nje lidhje te tille, e dini se ajo ka nje date afati. Mirepo kur jeni ne nje lidhje te mire, atehere mos mendoni per kalim afati. Nese ju ka kaluar mire lidhja deri ne moment, mos mendoni per keq, mendoni si ta vazhdoni ate.

6. Per shkak te saj behuni i shendetshem

Femrat gjithmone kujdesen dhe kane frike shendetin me shume se burrat. Ata i numerojne shpesh sa kalori teper kane ngrene, ndersa burrat jo. Me nje grua te mire, gjithmone do te hani ushqim te shendetshem. Ne fund te fundit, nese keni nje te dashur sexy, pse ju nuk do te ishit ne hap me ate?

7. Per shkak te saj, behuni te sinqerte

Meshkujt shpesh genjejne. Jo vetem partneren, por edhe vetveten. E dime qe kjo nuk eshte e mire, mirepo serish e bejme. Mirepo ndaj nje gruaje e mire, detyroheni qe te jeni te sinqerte. Ajo do te kujdeset qe te sigurohet qe ju jeni te sinqerte. Dijeni, nje grua shpesh ju njeh me mire se sa e njihni veten dhe e di me mire se ju cfare keni ne mendje.

8. Ju ndihmon qe ju te keni nje jete normale

Cdo njeri ka muziken e tij. Te gjithe kane pasigurite e tyre te caktuara. Ndoshta ju jeni xheloz ose jeni duke luftuar me besimin, por kjo eshte dicka qe te gjithe e kalojne. Por, kur pran vetes keni nje grua te mire te ciles i besoni dhe e cila ju beson, atehere ju mundeni pa problem te mposhtni pasigurine dhe friken.

9. Per shkak te saj jeni cdohere ne shtrat

Cfare ju ben me te mire ne shtrat prane jush, kur ju keni nje grua e mire? Per shkak se ajo ju vendos nje sfide, ajo i kalon kufijte. Kur ju jeni ne nje marredhenie, seksi duhet te jete interesant sepse monogamia eshte armiku kryesor. Shume lojera, hulumtime dhe lajme mund ta bejne jeten tuaj seksuale me te mire se kurre.

10. Per shkak te saj ju jeni me shoqerues

Femrat jane me shoqeruese se sa meshkujt dhe me lehte bejne miq. Femrat e mira do ta nxjerrin prapanicen tuaj nga shtrati dhe do t’ju dergojne ne embeltore apo ne lokal. Do te insistojne derisa ju te jeni gati, por kur do ta kuptoni se sa mire keni kaluar me te do t’i jeni shume mirenjohes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur Empty Re: 10 menyra si nje grua e mire mund t’ju beje te lumtur

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:14 am

Ou,teper interesante dmth un qenkam nje grua e mire ne te ardhmen.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi