Programe Forum - Welcome
Operohet per te folur gjuhen koreane People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Operohet per te folur gjuhen koreane

Shko poshtë

Operohet per te folur gjuhen koreane Empty Operohet per te folur gjuhen koreane

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 5:50 pm

Operohet per te folur gjuhen koreane Thumbnail.php?file=opercaioni_432350744
I nenshtrohet nje operacioni ne menyre qe te flasi mire gjuhen koreane.

Rasti i nje vajze angleze, qe pelqen kaq shume kete vend aziatik, pranoi per t’ju nenshtruar thikes.

Rhiannon Brooksbank–Jones, nje vajze ngleze 19 vjec, e adhuron Korene, kulturen e saj, popullin e saj dhe mbi te gjitha te flase ne koreanisht.

“Flisja me theks te qarte me nje te huaj “ tregon ajo, por veshtiresia ishte ne shqiptimin e disa shkronjave te caktuar te alfabetit aziatik, per shembull “L” ose “R “.

Opercaioni zgjat vetem 15 minuta dhe kryhet me anestezi lokale, edhe pse mjaft i dhimbshem, per te rriturit eshte mjaftueshem i durueshem.

Tashme gjuha e Rhiannon mund te shtrihet nje centimeret me shume se me pare, “opercaioni kirurgjikal ishte alternative ime e vetme per te patur nje shqiptim te persorur “, eshte shperhur vajza shume e gezuar nga ky fakt.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Operohet per te folur gjuhen koreane Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi