Programe Forum - Welcome
Ftohtesia ime People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ftohtesia ime

Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 8:52 am

Ftohtesia ime 305179_225015470878996_105572666156611_642656_3810191_s
E sheh ate vajzen atje? Duket e ftohte?
Ishte naive dikur, i besoi dikujt.. E la veten te mberthehet nga fjalet e zakonshme te artit te joshjes. Mendoi se pritjes i kishte ardhur fundi, dhe tani ishte koha te njihej me princin e saj...
U dashurua dhe i fali gjithcka asaj dashurie. Vendosi te jetoje endrren pa menduar se se shpejti do te vinte ora e zgjimit.
...E nderkohe qe rri e vetmuar ne boten e saj, ka vendosur te mos lejoj kurre me askend te depertoj ne muret e larta qe ka ngritur rreth zemres, kurre askush nuk do e genjej me, askush nuk do e beje te provoj serish shijen e hidhur te mallit, kurre me askush nuk do arrije te behet i rendesishem.
E pra, e shikon ate vajzen atje? Duket e ftohte, apo jo? Ndoshta sepse deshi dikur dike, dhe e pagoi shtrenje cdo grimce te asaj dashurie.

A ju ka ndodhur juve dicka e tille...?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 24, 2011 10:50 am

si ka mundesi qe duket sikur eshte shkruar per mua?? Sad((
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 10:56 am

Edhe per mua :'(


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:32 pm

Sa e vertete... po kjo periudha kalon...

rri pak ne vetmi, dhe pastaj mer kurajo duke shpresuar ne dicka me te bukur se dashuria e pare... nganjehere zhgenjehesh... nganjehere gjen dashurine e vertete.
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:38 pm

Por dashuria e par zor se harrohet edhe pse tjer thone se dashuria e pare si bora e pare hiqet shpejt ehhhhh mjer ata qe kan zor Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:41 pm

lol

eh sa kohe te bukura ato master
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:42 pm

/me kur ishim te ri Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:45 pm

ahahahahhaha

kur enderronim me sy hapur
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:46 pm

/me edhe me mire Razz ja krijon vetes gjithsesi mundesine e enderrimit


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:53 pm

po ashu eshte... po ato endrrat e para ishin te pastra... e ke parasysh vet ti Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:56 pm

po moj si bora ka me e paster


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ftohtesia ime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 6:37 am

mua nuk me ka ndodhur asnjeher sepse nuk fare e ftohte me te tjeret....
te gjithe miqte e mi i kam xhan...dhe i dua shummm...


Ftohtesia ime Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sahara prej Mon Aug 29, 2011 10:12 pm

je e vogel alessia... do rritesh Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:07 am

me duket se e poaskan shkruar per mua,se ska mundesi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ftohtesia ime Empty Re: Ftohtesia ime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi