Programe Forum - Welcome
Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga S3L3Na prej Wed Aug 24, 2011 9:15 pm

Mire se ju gjeta , Ishalla ja kalojm sa ma bukur se bashku ene u martofshit jarebil:P
S3L3Na
S3L3Na
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 24/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 24, 2011 9:20 pm

Mire se erdhe S3L3Na, Kalofsh sa me mire ne forum. :)

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Welcome_signs_6


Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 9:21 pm

hahahah amin se gjith singell i kemi ne staf Razz klm dhe ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 8:57 am

mireseerdhe...ia kalosh mire midis nesh...


Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:32 am

mireserdhe.................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:07 pm

mirserdhe ne forumin tone


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol Empty Re: Hej zot sa vujta me prezantu vedin sot lol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi