Programe Forum - Welcome
Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale

Shko poshtë

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Empty Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 10:09 pm

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Berlusconiiii-350x219
Silvio Berlusconi ka deklaruar se mund të nisë të shkruajë një libër kujtimesh në të cilin do të dokumentojë të gjitha të vërtetat për akuzat që i janë bërë për marrëdhëniet seksuale. Deklarata e kryeministrit 74 vjeçar u bë pas një bashkëbisedimi në një darkë ndërsa ishte folur për dëshmitë e një futbollisti i cili në autobiografinë e tij kishte dhënë detaje për faktin se ka fjetur me 600 femra. “A dëshironi të dini nëse unë kam shkuar me më shumë femra? Nëse ju dëshironi unë nuk jam duke jua thënë. Unë do të shkruaj në ditarin tim ashtu sikurse shkruajti Mussolini”, mësohet të ketë thënë Berlusconi.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Empty Re: Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 12:06 pm

te pakten dicka te hajrit per keta pasardhesit tuaj do e benke
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Empty Re: Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale

Mesazh nga Master prej Fri May 18, 2012 2:24 pm

dhe une do shkruaj nje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale Empty Re: Berlusconi: Do shkruaj libër për historitë e marrëdhënieve seksuale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi