Programe Forum - Welcome
Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Shko poshtë

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Empty Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 10:13 pm

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Kardashian_porn-328x250
Një video porno që pretendohet se i përket aktores seksi Kim Kardashian ka ngjallur polemika ditët e fundit.
Videoja që ndodhet në adresën: www.dailymotion.com/video/xklwo9_kim-kardashian-wedding-message-from-egotastic_sexy?start=8
Ka shënuar deri tani 582,222 vieës. Regjistrimi është i shtrorë në 1.09. në këtë video, një vajzë e ngjashme me Kim Kardashian, apo ajo vetë, pasi ende nuk ka konfirmim zyrtar, kryen mardhënie seksuale me një njeri me ngjyrë.
Thuhet se shumë njerëz në mbarë botën, ditën e dasmës së Kardashian, ndërsa kërkonin në internet për evenimentin e martesës, kanë përfunduar tek kjo video.
Megjithatë ka komente që tregojnë se materiali në fjalë është hedhur prej kohësh online.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Empty Re: Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Mesazh nga Embelsira prej Wed Aug 24, 2011 10:42 pm

Pornografia po them mendimin tim eshte dicka qe sot eshte e perhapur ane mban botes edhe nuk eshte turp kush e shikon sepse eshte e nevojshem sidomos per mashkullin ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Empty Re: Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 10:49 pm

sa kombinohet e zeza me te bardhen pupupu a vihet siper ter ai zezak ahh goca goca :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Empty Re: Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 12:05 pm

aahahahaha sa mir si i thu gjonat troc te pakten
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika Empty Re: Videoja porno e Kim Kardashian ngjall polemika

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi