Programe Forum - Welcome
Ja dhe une ktu mes jush :D :D  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Sheshi_Flamurit prej Thu Aug 25, 2011 1:21 pm

Pakam nje muaj ktu paskam harrruar te bej dhe prezantimin pupupupup s mbarpa paskam mbet mcncdd mcncdd mcncdd

Shpresoj tja kaloj sa memir nen shoqerin tuaj dhe mir se gju gjeta te gjithve Very Happy
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Master prej Thu Aug 25, 2011 1:39 pm

Mire se erdhe klm mes nesh :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Sheshi_Flamurit prej Thu Aug 25, 2011 1:43 pm

Mir se te gjeta master me ty mir do kaloj lol Razz Razz
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 2:07 pm

mireseerdhe klm midis nesh..Razz


Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:31 am

mireserdhe...............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:08 pm

mireserdhe.................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe une ktu mes jush :D :D  Empty Re: Ja dhe une ktu mes jush :D :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi