Programe Forum - Welcome
Hidhet shorteu i Champions League People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hidhet shorteu i Champions League

Shko poshtë

Hidhet shorteu i Champions League Empty Hidhet shorteu i Champions League

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 5:10 pm

Hidhet shorteu i Champions League Champions-270x203
Shorti i hedhur sot pasdite në Monako përcaktoi grupet të cilat do të ndeshen në Ligën e Kampionëve. 32 skuadrat më të forta nga vende të ndryshme evropiane janë klasifikuar në bazë të hedhjes së shortit në 8 grupe me nga katër ekipe secili.
Grupi A
1.Bajern Mynih
2.Vilareal
3.Mançester Siti
4.Napoli
Grupi B
1.Inter
2.Cska Moskë
3.Lilë
4. Trabzonspor
Grupi C
1.Mançester Junaited
2.Benfika
3.Basel
4.Otelul Galati
Grupi D
1.Real Madrid
2.Olimpik Lion
3.Ajaks
4.Dinamo Zagred
Grupi E
1.Çelsi
2.Valencia
3.Bajern Leverkusen
4.Genk
Grupi F
1.Arsenal
2.Marsejë
3.Olimpiakos
4.Borusia Dortmund
Grupi G
1.Porto
2.Shaktar Dontesk
3.Zenit
4. Apoel
Grupi H
1.Barcelona
2.Milan
3.Bate Borisov
4. Viktoria Plzen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hidhet shorteu i Champions League Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi