Programe Forum - Welcome
Anetaret.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Anetaret....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

A e doni Webmasterin(MaSt3r) e forumit???

Anetaret.... I_vote_lcap100%Anetaret.... I_vote_rcap 100% 
[ 6 ]
Anetaret.... I_vote_lcap0%Anetaret.... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Anetaret.... Empty Anetaret....

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 6:39 am

shkruani cdo gje qe mendoni per anetaret qe jane ne forum...
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 6:50 am

MaSt3r---shoku me i mire qe kam ne kete forum..e kam xhan me ka ndihmuar per shume gjera e falenderoj...kahshsh

DeLeTe---njeri i mire duket edhe pse nuk e njoh shume mire...

Sahara---vajze shume e mire..e sjellshme me pelqen...

Kitty---se njoh fare por mendoj se eshte e mire....
per te tjeret do flas her tjeter...


Anetaret.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 27, 2011 7:13 am

faleminderit alessia per mendimin e mir dhe shpresoj qe kur te te jepet rasti tme njohesh te mos te te bej te ndryshosh mendim..
sa per te tjeret nk njoh njeri pervec Master qe e kam shok e me duket djale i mir, virtualisht dmth...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 7:25 am

mire goc-e-shemtuar...gz..


Edituar për herë të fundit nga Alessia në Tue Sep 06, 2011 3:39 pm, edituar 1 herë gjithsej


Anetaret.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:41 pm

Alessia je shume xhentile edhe pse snjihemi gati fare!

mgjth ti dhe gati gjith shoqeria ketu jane shume komunikues dhe te cilter!

shpresoj qe te mbushet pak me shume ky forum se jemi pak!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:43 pm

Yll e kam edhe pse futet kur e kam i sy myll nje sy cele Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:45 pm

ahahhaha... po ti ik fli gjume lali se e ruaj une forumin!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:50 pm

JO xhan jo se po rregulloj ca ikona te pelqejne puccccc ket siper yll e kam


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:56 pm

MaSt3r shkruajti:JO xhan jo se po rregulloj ca ikona te pelqejne puccccc ket siper yll e kam

po lal! mire ben... e personalizon cik forumin!

flori e shkuar floririt master
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 11:35 am

KLea eshte ttreguar e ashper ndaj kinse eshte dikushi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Sun Sep 04, 2011 11:37 am

rrembehet shpejt nganjeher


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 12:06 pm

nuk e kam pare keto kohet e fundit ka qene me shume aktiv...Sad


Anetaret.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:40 pm

Master eshte shume mikprites...Andaj meriton respektin tim tani per tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 5:43 am

Flm esi gjithashtu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:16 pm

DeLete cenka i mire Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:51 pm

Krejt te mire i kemi antaret e forumit, edhe pse nuk i njoh te gjith por duken Very Happy.

Flm Esi dhe ti shume e mire je puuub


Anetaret.... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:41 pm

e vertet DeLeTe te gjithe anetaret e forumit jane te mire....se mos me qen nuk do rrinim ketu...hahahah..(shaka)


Anetaret.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Wed Sep 07, 2011 1:27 pm

Jeni Yje te gjithe per dikuj Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:09 pm

yll kjo siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:12 pm

Ky siper YLL ndriques

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:14 pm

vezulluese kjo siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:20 pm

Cun shume i mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:34 am

snjoh asnje akoma,dhe nuk merrem me llafe(me mir spo them gje)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Sat Apr 07, 2012 4:09 pm

Per mua ishte fjala Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Estrela prej Sat Apr 07, 2012 4:38 pm

Nuk mund te ja asnje mendim per anetaret pasi qe nuk i njoh pos Webmasterit ... do thoja se eshte nje cun me gjitha karakteristikat e nje cuni: eshte i sinqet,eshte xhentil,i respektueshem..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 1:16 am

M@st3r e kam shume xhan pasi ai me ka ftuar ketu, edhe me ka respektuar gjithmone. Te tjeret nuk i njoh shume por do kisha deshire te ti njihja kix


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:20 pm

eshte shume e mire ne plot kuptimin e fjales...spo zbuloj shume qe ti zbuloni vete te mirat e morenes Razz kahshsh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 14, 2012 4:20 am

per ket zotrin ktu siper;i mire osht edhe pse ka qejf me ngacmu gocat.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 1:17 pm

hahaha un joooooooo Razz

e vogel ne moshe por me mendime te medha


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 15, 2012 5:47 am

e jam inteligjente prandaj...........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 6:58 am

Dukesh jo per gje Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Apr 15, 2012 7:30 am

^ keta siper, ja bejn shume qefin vetes Very Happy Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Tue Apr 17, 2012 6:19 pm

kjo siper xhan xhan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Apr 18, 2012 5:36 pm

edhe une kete siper :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Wed Apr 18, 2012 11:07 pm

esht shum inteligjente


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 22, 2012 6:04 am

jo moj ia bekam qejfin vetes;te verteten po them o vlonjatja.Prap se prap kam respekt per ty
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:18 am

Very Happy sh e mir me duket kjo siper...me e mir se ai poci lart saj Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Fri May 11, 2012 6:53 am

hahaha poc hihihi

ka buze te mira nga avatari


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga VLoNjate prej Sat May 12, 2012 4:45 am

^ ky siper me duket romantik sipas avatarit, cun me ndjenja Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 6:48 am

hahahaha fiks Razz

goccc e embel


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret.... Empty Re: Anetaret....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi