Programe Forum - Welcome
Cfare eshte gruaja? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare eshte gruaja?

Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 27, 2011 6:21 pm

Ju lutem te hidhni ne kete teme disa mendime me vlere mbi figuren femerore!

Kur nje grua hap syte, zgjohet agimi

Kur nje grua vishet, celin trendafilat

Kur nje grua leviz, rrjedh nje perrua me uje te kristalte

Kur nje grua takon ate qe i eshte falur, gjen vetveten

Kur nje grua sherben, drejton filarmoniken e New Yorkut

Kur nje grua del nga shtepia, shtohet nje rreze djellore

Kur nje grua takon boten, pasuron jeten

Kur nje grua punon, ben nje tantelle

Kur nje grua ushqehet, shtyn dhurimin

Kur nje grua ndalon, shpirti i saj ecen

Kur nje grua uleret, eshte nje bubullime ne qiell te paster

Kur nje grua qan, bashkohen dhe yjet me te

Kur nje grua qesh, eshte festa e lumturise

Kur nje gruan deshperohet, eshte eklipsi i kozmosit

Kur nje grua mendon, humbet ne hapesire

Kur nje grua eshte e trishte, eshte vete trishtimi

Kur nje grua dashuron, dashuria nuk ka me kufij

Kur nje grua eshte nene, eshte vetem zemer

Kur nje grua shplodhet, eshte roje ndaj jetes

Kur nje grua kalon kohen, vetem koha kalon

Kur nje grua eshte grua, ajo eshte esenca e burrit!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare eshte gruaja? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga KITTY prej Sun Aug 28, 2011 9:03 am

po tani e kuptoni ju qe pa gruan ju skeni jete???:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Sarita prej Tue Aug 30, 2011 3:04 pm

Gruaja eshte me e shtrejnte se thesaret e me e vlefshme se pasuria. :)
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:54 pm

ShtyLL e shtepis Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:55 am

Gruaja eshte arsyeja qe meshkujt jetojne
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi