Programe Forum - Welcome
Masakrohet me gurë 37-vjeçari në Berat, arrestohen dy vrasësit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Masakrohet me gurë 37-vjeçari në Berat, arrestohen dy vrasësit

Shko poshtë

Masakrohet me gurë 37-vjeçari në Berat, arrestohen dy vrasësit Empty Masakrohet me gurë 37-vjeçari në Berat, arrestohen dy vrasësit

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 6:44 am


Një 8-vjeçar me inicialet S. D, mbeti i plagosur nga djegorja e një predhr. Ngjarja ndodhi në fshatin Turan të rrethit të Tepelenës, ku i mituri ka hyrë në ambientet e demontimit të armëve të ushtrisë, ku dhe ka shkelur një predhë, e cila e ka plagosur atë.
I mituri, S. D është dërguar menjëherë në spitalin e Gjirokastrës ku po merr ndihmën e parë mjekësore. Mësohet se nga shpërthimi i djegores, 8-vjeçari ka humbur dorën e djathtë, por është jashtë rrezikut për jetën. Policia po kryhen veprimet hetimore për ngjarjen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Masakrohet me gurë 37-vjeçari në Berat, arrestohen dy vrasësit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi