Programe Forum - Welcome
Vritet numri 2 i Al Kaidas në Pakistan People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vritet numri 2 i Al Kaidas në Pakistan

Shko poshtë

Vritet numri 2 i Al Kaidas në Pakistan Empty Vritet numri 2 i Al Kaidas në Pakistan

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 6:45 am


Një zyrtar amerikan deklaroi se numri dy i al-Kaidës, Atiah Abd al-Rahman është vrarë në Pakistan.
Zyrtari, i cili bëri komente për median perëndimore në kushte anonimiteti, tha se al-Rahman u vra më 22 gusht. Për momentin nuk ka hollësi të tjera.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vritet numri 2 i Al Kaidas në Pakistan Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi