Programe Forum - Welcome
Perse....: People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Perse....:

Shko poshtë

Perse....: Empty Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 8:05 pm

Perse meshkujt thone: "E kush i kupton femrat"
Perse femrat mendojne se meshkujt jane te gjithse njelloj
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Master prej Mon Aug 29, 2011 8:06 pm

Ai mashkull qe ka kuptu nje femer ka perfundu gjithmone ne martes Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse....: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 8:09 pm

si puna ime lol
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Sahara prej Mon Aug 29, 2011 9:59 pm

po na e thuaj ti pse-ne picasso meqe qenke martuar Very Happy
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 10:02 pm

ne fakt po mendoja te na e thone ata qe e mendojne ne ate menyre cyclops
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Sahara prej Mon Aug 29, 2011 10:15 pm

po ti perpara se te kuptoje nje femer e mendoje dhe ti ne te njejten menyre apo jo?
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 10:17 pm

Sahara shkruajti:po ti perpara se te kuptoje nje femer e mendoje dhe ti ne te njejten menyre apo jo?
jo fare!!!
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 10:21 pm

Urime atehere


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 10:29 pm

flm te uroj dhe ty te kesh dhe te arrish gjith ato qe vertet te duhen:)
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 10:30 pm

Eh rruge e gjate shum per mua picasso flm gjithsesi


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Mon Aug 29, 2011 10:33 pm

fol per temen moj...se e bem si chat loool
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 6:04 am

O cdo ju mbys ncncncnnc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse....: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:14 pm

faleminderit.....edhe pse nuk e hapa temen mbi mua...
akoma asnje pervec master se ka prekur kete teme...vall kaq e frikshme eshte apo eshte si te themi se djelli sillet rreth vetes dhe toka rreth djellit!


vertet femrave meshkujt u duken te gjithe njelloj!(qe duan vetem nje gje...ndoshta me shum se nje her por vetem nje gje duan)


dhe vertet meshkujt u duken femrat aq te pakuptueshme....vertet nuk arrijn te futen ne brendesine e tyre(e kam llafin menderish eee)


shpresoj shum qe kjo teme te ndihmoje te i fuse me shume ne mensime pjestaret e forumit...e di qe ndoshta jeni ketu per gallat por nuk mund ta besoj se jeni aq siperfaqsor!!!
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:05 pm

Perse valle.?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse....: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:19 pm

Perse,pikerisht kur nuk pret gje nga jeta eshte nje moment qe vije surpriza me befasuese...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 4:59 pm

picasso shkruajti:Perse meshkujt thone: "E kush i kupton femrat"
Perse femrat mendojne se meshkujt jane te gjithse njelloj

Thone se meshkujt nuk e kuptojne veten e tyre.
E femrat thone ashtu se te gjithe meshkujt kane te njejtat strategji.


Perse gjithmone vuajne njerezit e drejte?
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga KITTY prej Sun Feb 19, 2012 10:16 pm

perse asnjeher si vleresojme gjerat qe na duken te vogla deri ne momentin qe si kemi me?? :'(
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:46 am

Perse nuk thua qe je shoku i Cimit ? Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:37 am

perse iku kur me doje me te vertete.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Master prej Tue Mar 13, 2012 6:53 pm

persem me merzit kur e di qe te dua shume


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse....: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:21 pm

perse po vepron keshtu kur e di qe gjithcka qe bej e bej me zemer??
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Master prej Thu Mar 22, 2012 11:35 pm

sepse sta kam hap kurr zemren ta shikoj si po vepron vertet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse....: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse....: Empty Re: Perse....:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi