Programe Forum - Welcome
Pershendetje to all People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje to all

Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Pershendetje to all

Mesazh nga Beeeniii prej Tue Aug 30, 2011 6:46 pm

Un jam Beni, supermeni Razz... jam nga Ferizaj shpresoj te kalojm qaste te bukura me ju...
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 24
Location : Everywhere

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 7:37 pm

Mire se erdhe supermen te urojt e kalosh bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje to all Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Sahara prej Tue Aug 30, 2011 10:09 pm

mirese erdhe Beni. kalofsh sa me mire ketu!

te te bej nje pyetje... cfare superfuqish ke ti? Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Beeeniii prej Wed Aug 31, 2011 10:14 am

Flm Master
Flm Sahara - ato qe ste merr mendja ty Razz hehe
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 24
Location : Everywhere

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 31, 2011 1:08 pm

Mire se erdhe Beeeniii Very Happy kalofsh sa me bukur ne forum.
Pershendetje to all Welcome_20Banner


Pershendetje to all S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Beeeniii prej Wed Aug 31, 2011 3:23 pm

Flm DeLete
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 24
Location : Everywhere

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 31, 2011 5:45 pm

mireserdhe beni uroj tja kalosh bukur!!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:16 pm

Beeeniii shkruajti:Flm Master
Flm Sahara - ato qe ste merr mendja ty Razz hehe

ahahaha po ti thuaj nje... se mbase ma merr mendja dhe mua
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Beeeniii prej Thu Sep 01, 2011 8:49 am

Sahara shkruajti:

ahahaha po ti thuaj nje... se mbase ma merr mendja dhe mua

Flm GoCa Yll
Sahara duhet te permendesh ate cilen do, ka shum sme kujtohen Razz hehe
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 24
Location : Everywhere

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:52 pm

mireserdhe......

Pershendetje to all Images?q=tbn:ANd9GcR9wM2PP-K4oJMxCBCyJYwAitBsVjTa80wX1xquVJxP9rztKtSoYg


Pershendetje to all Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:26 am

mireserdhe..............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:14 pm

mireserdhe.............. Very Happy


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje to all Empty Re: Pershendetje to all

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi