Programe Forum - Welcome
Si reagoni kur jeni te nevrikosur? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 7:58 pm

Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Un per vete ngrej zerin mjer ai qe eshte afer se e han ai Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 11:36 am

Qesh me ze te Lart

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Master prej Sun Sep 04, 2011 11:40 am

naten qe zdergoje mesazhe qenke shkri se qdshuri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 11:50 am

un kur jam e nevrikosur me dike jam e afte dhe ta vras...


Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:47 pm

Qesh dhe vetem qesh,,eshte me e mira

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 09, 2011 5:57 pm

Me injorim total sidomos kur dikush flet prapa shpine per mua qe nuk shikoj as poshte hundes se tyre se si jan


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 09, 2011 6:29 pm

:OOOOOOOOO


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga stv2008 prej Fri Sep 09, 2011 7:07 pm

JA FUS TU PI RAKI LALE ENE FTILLOHEM FARE,PROVOJRNI NE SE NUK ME BESONI

ALESIA VALLAHI SHÜQÜR QE NODHENA LARG SE QEKE E RREZIKSHME TI LALE QEKE TAMOM SHQIPTARE rraff rraff


Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Rmjllujpg
Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 2uz7cp0Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 2uz7cp0Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 2hwhe1_thjpgSi reagoni kur jeni te nevrikosur? 2uz7cp0Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga KITTY prej Sat Sep 10, 2011 1:37 pm

kur jam e nevrikosur i bertas kujt me del perpara dhe smudnem ta kontrolloj vten, por kam dhe dicka qe kur qetesohem ju kerkoj falje pastaj per reagimin dhe ju shpjegoj qe skishin faj epr agje...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Vizitor prej Sat Sep 10, 2011 7:51 pm

Qeshe asgje me shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 6:43 am

e mbaj ne vete por plas nga brenda


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 11, 2011 11:28 am

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 4080940201 Si reagoni kur jeni te nevrikosur? 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 3:25 pm

thyeeej gjitchka qe kam para Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Master prej Sat Nov 12, 2011 3:34 pm

i gjuj dickaje qe ta shfry inatin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:23 pm

d3lux se besoj.........me dukesh njeri i qete Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Nov 14, 2011 3:51 pm

Varet nga momenti qe me kape haha mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:54 am

qesh me ironi,ose mendoj shum gjate
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur jeni te nevrikosur? Empty Re: Si reagoni kur jeni te nevrikosur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi