Programe Forum - Welcome
PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve

Shko poshtë

PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve Empty PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve

Mesazh nga Master prej Mon Jun 27, 2011 7:15 pm

PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve F.0627185745423_m

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Albana Mustafaraj, përshëndeti edhe një here të hënën fitoren e kandidatit “Aleanca për Qytetarin”, Lulzim Basha, dhe kritikoi ashpër çdo lloj vendimi të marrë prej PS-së që "cënon institucionet e pavaruara demokratike".
Zonja Mustafaraj, në një deklaratë për shtyp, tha se zgjedhjet e mbajtura në datën 8 maj ishin të lira dhe transparente, dhe akuzoi zotin Rama se po vazhdon “me paraqitjen e akuzave të pabaza dhe sërish me kërcënime ndaj institucioneve të pavarura”. Ajo shtoi se “maskarada e z.Rama vijoi me qëllim për të errësuar proçesin zgjedhor”.

“Në këto zgjedhje në rang vendi morën pjesë rreth 1milionë e 600 mijë qytetarë duke bërë që zëri i tyre të dëgjohej, një pjesëmarrje rekord kjo përsa i përket zgjedhjeve lokale, por edhe të përgjithshme. Më shumë qytetarë votuan për kandidatin e “Aleancës për Qytetarin” në Tiranë, por më e rëndësishme se kjo, është fakti se u dëgjua zëri i çdo qytetari”, tha zonja Mustafaraj.

Zëdhënësja e PD-së shtoi se “nga dëshpërimi përballë humbjes, zoti Rama po kërkon të mbysë jo vetëm zërat e atyre që hodhën votën gabimisht, por të të gjithë qytetarëve të tjerë”./Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve Empty Re: PD: Rama kërkon të mbysë zërin e qytetarëve

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 14, 2012 6:12 am

te jen politikan te mire;nuk zihen per gjera te kota;porte perpiqen qe te nxjerrin vendin nga kriza;dhe te ndihmojn njerezit se kan shum nevoje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi