Programe Forum - Welcome
 Më premtove .... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Më premtove ....

Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 9:19 pm

Më premtove ....

Dashuri po me jep me shume dhimbje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 10:45 pm

se do te jemi bashke gjithmon por e dija se gjerat e bukura mbarojn shpejt prandaj ste besova asnjeher..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:37 am

Se do ishe pergjithmone e imja po tani ku je....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 31, 2011 6:40 am

se do te vije shpresoj qe te vish...


 Më premtove .... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:52 pm

Se do me duash deri ne fund te jetes,,por vetem me genjeve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 4:50 pm

shume gjera


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:41 pm

Me premtove,,por asgje nuk reaLizove

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:38 pm

se nje dit do te takohemi per te ber reale enderrat tona por mbeti thjesht nje premtim..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 12:48 pm

qe do mbaje premtimet por hmmm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 24, 2011 1:40 pm

qe do ishe gjithmon me mua..po sot????? Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Mon Oct 24, 2011 2:51 pm

shum po vjen nje moment e...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 24, 2011 4:27 pm

se me do shume si mike por me cpo shoh se seshte e vertet


 Më premtove .... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Master prej Mon Oct 24, 2011 5:11 pm

ate qe me do si shok dhe un do ta mbaj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më premtove .... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 10:57 pm

lumturine.........por ishte thjesht 1 zhgenjim


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:06 pm

Me premtove shum fjale dhe premtime,por ne fund me dhe lot dhe zhgenjime.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më premtove .... Empty Re: Më premtove ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi