Programe Forum - Welcome
Lezhë, 44-vjeçari vdes nga korenti People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lezhë, 44-vjeçari vdes nga korenti

Shko poshtë

Lezhë, 44-vjeçari vdes nga korenti Empty Lezhë, 44-vjeçari vdes nga korenti

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:28 am


Një 44 vjeçar gjeti vdekjen sot në qytetin e Lezhës, pas një kontakti me energjinë elektrike. Zëdhënësja e policisë së Lezhës, Ekiona Nuka, bëri të ditur se ngjarja ndodhi në lagjen “Gurra”, të qytetit Lezhë, dhe se viktima quhet Pashk Gjergji, lindur në Gojan, Pukë dhe banues në lagjen “Gurra”, Lezhë.
Sipas zëdhënëses, nga kryerja e veprimeve hetimore proceduriale është konstatuar se ky shtetas kishte hipur në një shtyllë elektrike për të lidhur energjinë elektrike të baneses së tij. Por, ka rënë në kontakt me rrymen elektrike dhe është rrëzuar në tokë. Kufomës iu konstatuan dëmtime në kokë dhe djegie në parakrahun e dorës së djathte shkaktuar nga kontakti me rrymen elektrike.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lezhë, 44-vjeçari vdes nga korenti Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi