Programe Forum - Welcome
PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së

Shko poshtë

PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së Empty PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së

Mesazh nga Master prej Mon Jun 27, 2011 7:19 pm

PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së F.0627152816309_m

Partia Socialiste përsëriti të hënën se nuk e njeh rezultatin e shpallur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për Bashkinë e Tiranës, i cili rikonfirmoi fitoren e kandidatit të mazhorancës, Lulzim Basha.

Deputetja Eglantina Gjermeni, përmes një deklarate për mediat, tha se PS-ja do të vazhdojë me betejën ligjore, "duke kërkuar drejtësi përkundër një proçesi që manipuloi dhe vodhi rezultatin në tavolinë".

“KQZ-ja e Ristanit shpalli një rezultat të bazuar mbi shkelje ligji dhe abuzimi. Zarfet e zhdukura, fletët e shtuara, fletët që kanë fluturuar nga një qendër në tjetrën janë prova të qarta për atë cfarë ka ndodhur. PS do të ndjekë rrugën ligjore e bindur në drejtësine e kauzës së saj”, tha zonja Gjermeni.
Deputetja socialiste shtoi se “ka prova të qarta të krimit elektoral që i kanë shkatërruar zgjedhjet dhe që e kanë zhytur Shqipërinë në një krizë të thellë, e për këtë PS-ja do të ndjekë rrugën ligjore”.

“Numri i votave që nuk përputhen me numrin e votuesve, provat e qarta të manipulimit dhe cënimit të integritetit të kutive që i panë të gjithë, janë fakte të pakundërshtueshme të pavlefshmërisë së rezultatit të shpallur nga KQZ, të cilat nuk mund të hidhen poshtë nga asnjë gjykatës, sado i madh të jetë presioni i Saliut”, theksoi deputetja socialiste.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së Empty Re: PS: Nuk e njohim rezultatin e KQZ-së

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 14, 2012 6:14 am

po pse duhet ti dini ju?ata hapen kur te jet momenti i duhur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi