Programe Forum - Welcome
Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:09 am

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:50 pm

Hiq s'reagoj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:03 pm

hmmmmmmm sdo merja vesh se ca mund te beja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:08 pm

asgje........ne fund te fundit njerzit per te pare i kan syte...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Dec 01, 2011 6:43 pm

ahhahahahhahaha me ka ndodh 1here kjo gje ahahahhahah kam bo si e mire kur kam qene me te dashurin pastaj e percolla dhe e vdiqa ne drru ate gocen sja man me me pa me ne sy ahahahaha :DDDD


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Master prej Thu Dec 01, 2011 8:49 pm

pupupu sa e eger goca


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:32 am

Edhe un do te shikoj ndonje tjeter,per te bere xheloz te dashurin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:50 pm

Shikimin askujt nuk mundem t'ia ndaloj,,por thejsht isha ngrit nga tavolina se bashku me te dashurin kuptohet e jo vetem per ti lene hapsire me vazhdu shikimi Very Happy Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj? Empty Re: Si reagoni kur ne tavolinen perballe dikush shikon me ngulm te dashuren-in tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi