Programe Forum - Welcome
100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:03 pm

Ja cilat jane 100 genjshtrat qe thone meshkujt:
1. Te dua shume

2. Ti je e vetmja

3. Kurre nuk jam ndjere ne kete menyre me dike tjeter

4. Do te punoj deri vone ne zyre

5. Ky eshte seksi me i mire qe kam bere ndonjehere

6. Ti ke syte me te bukura qe kam pare ne jete

7. Jo, une nuk jam i martuar

8. Me vjen keq, paskam harruar portofolin dhe karten e kreditit ne shtepi

9. Duhet te me besosh, nuk te kam thene asnje genjeshter

10. Une do t’ju telefonoja

11. Jam gati te fejohem me ju

12. Me perjashtim te nje birre ose dy, une kurre nuk pi

13. Me gruan time nuk kam pasur nje marredhenie seksuale te mire

14. Une do te martohem sa me shpejt me ty

15. Nuk eshte se une nuk bej kujdes – Une vetem duhet te shpenzoj me shume kohe me femijet e mi

16. Gjithe jeten time mund te kem fjetur me dhjete gra te ndryshme

17. Do te jem ne shtepi per njezet minuta

18. Kurre nuk mund te qendroj pa ty

19. Une enderroj per ty gjithe naten

20. Ti je e dashura ime e pare

21. Une gjithmone perdor prezervativ

22. Testi im i HIV ishte negativ

23. Une mund t’ju gjej nje pune ne kompanine time

24. Te vetmen fantazi seksuale qe kam, e kam per ty

25. Nuk mendoj se je shume e shendoshe

26. Jam shume i lodhur

27. Ate e kam vetem shoqe

28. Jam ne kafe me nje shok

29. Kur vjen koha per seks oral, une jam me i miri

30. Jam ne mbledhje

31. Ne do te bredhim gjithe Europen

32. Une nuk do te beja asgje per t’ju lenduar

33. Dua te plakem me ty

34. Ne te dy do te gatuajme se bashku

35. Mos u shqeteso, nuk jam i semure

36. Une do te ndahem nga gruaja ime

37. Ju dua me shume se nena ime

38. Edhe pse je e nje feje tjeter, nuk ka rendesi per mua

39. Nuk me shqeteson fakti qe ke me shume para se mua

40. Seksi nuk do te ndryshoje asgje midis nesh

41. Grate me te vjetra jane me emocionuese

42. Une jam me i miri ne kompani

43. Ajo qe me terheq tek ty eshte zgjuarsia jote

44. Ne do te ndajme se bashku kujdesin per femijet dhe punet e shtepise

45. Ti je e vetmja qe me kupton mua

46. Une kurre nuk jam dehur

47. Je gjeja me e mire qe me ka ndodhur ne jete

48. Natyrisht une nuk do te mendoj asnjehere keq per ty

49. Une nuk kam pasur kurre nje marredhenie serioze me dike tjeter

50. Edhe pa seks, ne do te vazhdojme te jemi miq

51. Jo, une nuk jam duke pare asnje tjeter

52. Asnjehere nuk mendoj per te dashuren e vjeter

53. Karriera jote eshte e rendesishme per mua

54. Te premtoj se do te ndryshoj

55. Une dua qe ne te mbetemi miq

56. Ti je me e rendesishme se gruaja ime

57. Une nuk masturbohem

58. Ti je e mrekullueshme dhe meriton nje njeri me te mire se mua

59. Me mungon

60. Nuk e degjova telefonin

61. Ti je femra me e vecante qe kam njohur

62. Une te dua ty edhe pse ke qene e nje tjetri

63. Dallimi midis nesh do te na sjelle me afer

64. Asnjehere nuk e kam thene kete

65. Une do te shkoj kudo qe ti do

66. Natyrisht qe nuk jam i merzitur me ty

67. Nuk di te perdor mesazhet ne telefon

68. Me ben te ndihem nje mashkull i vertete

69. Gjithcka e shpenzoj per ty dhe femijet

70. Do ngelem pa martuar po ike ti

71. Sapo te perfundoj kete projekt dhe ne do te martohemi

72. Ti ben seks me te mire se gruaja ime

73. Cdo gje qe eshte e imja eshte dhe e jotja

74. Je ende terheqese si diten e pare qe te takova

75. Divorci eshte gjeja me e larget qe mendoj

76. Ne do te kalojme shume kohe se bashku

77. Ti je arsyeja e vetme qe jetoj

78.Pome telefonon nje shok

79. Une te dua, por iluzioni eshte me i forte se mua

80. E kam bezdi te flas shpesh ne telefon

81. Gjithmone do t’i respektoj prinderit e tu

82. Asnje nuk eshte sjelle kaq mire me mua

83. Mos u nxeh. Jam me nje shok

84. Floket e tua jane fantastike

85. Je femra me e bukur qe kam takuar

86. E gjithe vemendja ime eshte tek ty

87. Pushimet tona do te jene te paharrueshme

88. Kjo eshte vetem nje ndarje e perkohshme

89. Asnje nuk do ta prishe marredhenien tone

90. Shefi im thote se nuk ka asgje per tu shqetesuar

91. Kete here une jam me te vertete serioz

92. Kishte shume trafik prandaj u vonova

93. Trupi yt eshte perfekt

94. Nuk eshte asgje personale, thjesht nuk me pelqen ndarja e hapesires time te jeteses me dike

95. Me fal, por jam shume i stresuar

96. Se ku te kam pare diku

97. Ky eshte vetem nje udhetim per pune

98. Une nuk jam xheloz

99. Me mua ne krah do te jesh femra me e lumtur ne bote

100. Per ditelindje do te te dhuroj makine
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 12:10 pm

Interesante edhe pse te verteta gjithsesi tregon qe ju femrat keni intuite Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:11 pm

po perpara ktyre genjshtrave sna bind asgje..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:15 pm

un si kam provuar asnjeher si paskam then ato genjeshtra...mesaduket nuk jam mashkull...vetem njeren kam then:une kurr nuk jam dehur...por ka qen e vertet hahahaha
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:18 pm

picasso nk mbaj pergjegjesi per gjinine tende, te lutem shum...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:21 pm

kushedi ndoshta do filloj qe tani ti them ato genjeshtra...por me te vertet se kam ndjer asnjeher nevojen te them te tilla genjeshtra.
kam then te tjera sa te duash...por jo ato
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:26 pm

epo kto ishin t epergjithshmet po prit se po na dalin 200 genjshtra tani, qe i bie sse nga fjalet qe thoni ju meshkujt 3 fjal ne 1 jane genjshtra..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:29 pm

lol
epo meqe je aq e shkathet per te kapur genjeshtrat gjej genjeshtrat e mia qe i bie te jene 1/3 e fjaleve qe kam thene
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:30 pm

ahh po...ai titulli picasso vip eshte fallso(por ka genjyer master e jo une)hahhahahahhaha
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:32 pm

ahhaahha ska lidhje me kte jo po me ate qe thua ti se kam thene genjshtra te tjera, cuditerisht nk di jeten qe ben ti kshuqe as genjshtrat sti them dot sado e shkathet te jem../pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:36 pm

i martuar dhe me nje femi...sic jane dhe ata tpiat qe thojne ato genjeshtrat aty lart
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 12:37 pm

kitty beju fallxhore


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:38 pm

picasso te trashegohesh e me jete te gjate femija..:)
master sjam arixheshke..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:38 pm

picasso te trashegohesh e me jete te gjate femija..:)
master sjam arixheshke..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 12:44 pm

faleminderit Kitty
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 12:45 pm

te lutem picasso....:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 31, 2011 5:55 pm

nfakt seshte e thenme kur i verteton


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:32 pm

ajo 58 eshte unike fare... sja merr njeri... bravo kitty... i paske rene pikes lol
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:28 am

hahahahha sahara...:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:16 am

me mire beqare,se smerrem me llafet e ketyre
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

100 genjeshtrat qe thone meshkujt.. Empty Re: 100 genjeshtrat qe thone meshkujt..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi