Programe Forum - Welcome
I Misss You People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


I Misss You

Shko poshtë

I Misss You Empty I Misss You

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 31, 2011 5:52 pm

i miss you gjithe kohen te them
qe me ty cdo moment dua te jem
prane te te kem
buzeqeshjen tende te ndjej
smundem kurre te te urrej
gjithecka qe kam e ke ti
sic te dua me do dhe ti
jemi bere si femije
sa gje e madhe dashuria
sa mendon qe cdo gje e jotja
eshte e tija
zdua kurre te kem larg
smund ta kaloj dot
sa naten sperthej ne lot
sa dua buzet te ti prek
shpirti per ty po me djeg
tretet cdo nate
sdo te te kete larg !!!!!!!!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I Misss You Empty Re: I Misss You

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:07 am

sta them dot mallin qe me ka kapluar,
sta them dot sesa me ke roberuar.
sta them dot se zemra per ty vajton.
sta them se ti sme mendon.
sdo rrij afer teje edhe pse kam nje mall per ty,
me mir larg teje sesa te zihemi ne te dy
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I Misss You Empty Re: I Misss You

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:57 pm

ste them dot me mungon ste them dot me harro ste them dot lamtumir se e kam te veshtir


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I Misss You Empty Re: I Misss You

Mesazh nga Anakonda prej Mon Feb 11, 2013 5:56 am

Dritë... Diell... Emocion.... Frymë... Mundimë.... Qetësi.... Ëndërr... Mirësi.... Durimë.... Kuraje... Dhimbje.... Ngushëllimë.... Mbështetje.... Rrëfim... Besimë... Qortimë ....

Kushtuar Ty - vite të jetës sime! Për TY - Çdo ditë të jetës sime!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I Misss You Empty Re: I Misss You

Mesazh nga Master prej Wed Feb 13, 2013 7:35 pm

me mungon


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

I Misss You Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I Misss You Empty Re: I Misss You

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi