Programe Forum - Welcome
Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:28 pm

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:26 pm

Me te gjithe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:38 pm

Me morena Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:21 pm

me asnjo.............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Master prej Sun May 20, 2012 8:14 pm

Me AnGel-EyeS


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:20 am

alimta shkojm e pijm nje kafe tek tarzani(jo tek turizmi sepse me kujton at kafshen)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kë antar/e do të donit të pinit kafe? Empty Re: Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi