Programe Forum - Welcome
Gafat ....... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gafat .......

Shko poshtë

Gafat ....... Empty Gafat .......

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:32 pm

Gafat ...

Cilat jane gafat me te medha qe keni bere ndonjeher..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gafat ....... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gafat ....... Empty Re: Gafat .......

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:35 pm

Kur ne oren e matematikes,filova tu enderru me sy hapur;me ngren presori ne mesim dhe un shtanga nuk dija cti thoja.Ose nje dit kur u rrezova per 14shkurt te ketij viti;nga menyra sesi rash te gjith po qeshnin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gafat ....... Empty Re: Gafat .......

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 4:59 pm

hahaha sa keq ja paske kalu me 14 shkurt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gafat ....... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gafat ....... Empty Re: Gafat .......

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:49 pm

e pra aahahaahha dhurat me tmir ska;po un se vras mendjen fort jo.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gafat ....... Empty Re: Gafat .......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi