Programe Forum - Welcome
Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:49 pm

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:31 pm

me asnje sepse skam msn.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 5:03 pm

gjitha kshu thoni ju po he Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:45 pm

nuk po tallem;un te verteten po tregoj............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Master prej Tue Apr 17, 2012 6:24 pm

nuk dyshoj ne sinqeritetin tend Razz

me shefen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 11:46 am

aahahaahhahaa sa me qesh; ca je bo ti kshu mendjemadh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 18, 2012 5:30 am

me kete siper Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 6:04 am

cja fut kot;un skam msn hic;apo nese me sheh ne enderr sta kam un fajin..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....? Empty Re: Me cilin antar flisni me shpesh ne msn.....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi