Programe Forum - Welcome
Ploteso fjalen e urte.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ploteso fjalen e urte..

Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 8:01 pm

Ploteso fjalen e urte..

-Qente le te lehin... ...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ploteso fjalen e urte.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:23 pm

karvani te shkoj perpara

Ruamë nga miku, se nga armiku...
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:26 pm

ruhem vete..

Mesuesi llafazan.....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ploteso fjalen e urte.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:34 pm

nxjerr nxenes memec

babai punetor...
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:41 pm

rrit femije dembel

Borxhliu i keq të kërkon paratë...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ploteso fjalen e urte.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:47 pm

diten e bajramit

ai qe di te vjedh...
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 4:40 pm

...di edhe te fshije gjurmet

Ai qe premton shume ...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ploteso fjalen e urte.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:56 pm

...nuk mban asnje premtim.

Kur gruaja meson hilet e burrit ....
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:18 pm

burri.........vret veten.

Qesh mire kush......
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Master prej Sun May 20, 2012 8:13 pm

qe i fundit

gur gur...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ploteso fjalen e urte.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Estrela prej Sun May 27, 2012 10:24 pm

Gure gure behet mure ose kala Razz

Degjo shtate e tete...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga SunShiNe prej Mon May 28, 2012 9:52 am

bej si di vete
e treta e ...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:14 pm

verteta..
me mir nje mik sesa nje...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ploteso fjalen e urte.. Empty Re: Ploteso fjalen e urte..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi