Programe Forum - Welcome
Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames

Shko poshtë

Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames Empty Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames

Mesazh nga Master prej Mon Jun 27, 2011 7:55 pm

Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames F.0627143919545_m

Shumica e magjistarëve janë të gatshëm për numra të pabesueshëm, por magjistari britanik Dynamo (28 vjeçar), emri i vërtetë i të cilit është Steve Frayne, mahniti Britaninë e Madhe, duke ecur mbi shtratin e lumit Thames në Londër. Në fund e “mori me vete” një barkë e policisë.
Dëshmitarët e rastit mbetën të tmerruar kur panë Dynamon duke performuar pikën e tij për shoun më të ri televiziv “Magjistari i pamundshëm”. Frayne deri më tash ka bërë emër me ekzekutimin e disa numra të komplikuar magjie.Magjistari britanik ecë mbi lumin Thames T5
Ndër ata që ishin dëshmitarë në shkathtësitë e tij ishin edhe Jay-Z, Will Smith, Busta Rhymes dhe Paris Hilton. Ai ka paralajmëruar se në emisionet e ardhshme do të shndërrojë borën e maleve të Australisë në diamante. Frayne ka mësuar zanatin nga gjyshi i tij, ndërsa duke u rritur ai e pasuroi edhe më shumë duke e kombinuar me dance dhe hip-hop elemente, shkruan Daily Mail. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi