Programe Forum - Welcome
A i diskriminoni? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A i diskriminoni?

Shko poshtë

A i diskriminoni? Empty A i diskriminoni?

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Sep 01, 2011 9:35 am

njerezit qe dashurojne te njejten gjini?


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A i diskriminoni? Empty Re: A i diskriminoni?

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:45 am

per mua njesoj eshte, ne fund te fundit njerez jane te gjithe dhe secili ka preferencat e veta gjinore. nese do e kisha nje te tille ne shoqeri nk e di si do reagoja me then te drejten, nese do ishte cun sdo e kisha problem, nese do ishte goc do vihesha ca ne siklet...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A i diskriminoni? Empty Re: A i diskriminoni?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Sep 05, 2011 6:59 am

:) mendoj se qendrimi yt eshte e nje personi te kulturuar por shume njerez i ofendojne ne lloje te ndryshme menyrash


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A i diskriminoni? Empty Re: A i diskriminoni?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:36 am

jo,aspak eshte e drejta e tyre te zgjedhin cka duan ata
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A i diskriminoni? Empty Re: A i diskriminoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi