Programe Forum - Welcome
Dashuria VS Prinderit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dashuria VS Prinderit

Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 10:52 am

NESE PRINDRIT TUAJ NUK DO DONIN TU FEJOSHIT ME DJALIN/VAJZEN QE DONI SI DO VEPRONIT???
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 5:10 pm

Se di do beja te pa munduren por mos harroni me shume se gjithcka eshte familja...ne fund familjen do zgjidhja..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dashuria VS Prinderit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 9:38 pm

une do zgjidhja dashurine... familja duhet ta respektoj zgjedhjen time... sic kane bere dhe prinderit tane kur jane martuar, nuk kane pyetur njeri
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:39 pm

sahara po prinderit e mi qe jane marre me shkuesi?? si duhet te veproj un???:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 9:47 pm

ahahhaha

ti e hengre... mbaje goce! ahahaha

sa keq qe te ka rene per hise lol
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:52 pm

hahahhahhahah Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga DeLeTe prej Fri Sep 02, 2011 5:16 am

MaSt3r shkruajti:Se di do beja te pa munduren por mos harroni me shume se gjithcka eshte familja...ne fund familjen do zgjidhja..

Pse kshu ti ?, dhe ke then do bej te pamundren edhe fundja fare do zgjidhje familjen ?, pse mos ta besh familjen te jet ndakort ?, sjam fare me ty, kurr familja nuk jan ndakort por je ti ai qe i ben ata te pranojn :)


Dashuria VS Prinderit S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:04 pm

Ju tjeret si mendoni


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dashuria VS Prinderit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:43 pm

do arratisesha nga shtepia dhe do shkoja pas tij.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria VS Prinderit Empty Re: Dashuria VS Prinderit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi