Programe Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga Avokati prej Thu Sep 01, 2011 9:15 pm

Pershendetje te gjitheve une quhem andi me nick Avokati jam nga tr,ju uroj te gjitheve tjakaloni sa me mir ne kete forum,nje urim special vjen per ty Master te uroj gjith te mirat e ksaj bote .

Avokati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 01/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 9:18 pm

hahahha flm njesh respekte


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 9:25 pm

mire se erdhe avokat... na duhet nje avokat ne fakt Razz

kalofsh mire
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga DeLeTe prej Fri Sep 02, 2011 5:05 am

Mire se erdhe Avokati, Kalofsh sa me bukur ne forum.

Pershendetje Welcomeiv


Pershendetje S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 6:22 am

mire se erdhe anvokati....uroj te zgjidhesh sa me shume qeshtje ketu..hahhha,,.....klm midis nesh..


Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sarita prej Fri Sep 02, 2011 11:30 am

Pershendetje Welcome666
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:50 pm

Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcTcQqgoPnbijuL_9ZPebKNhevVMG_UZyjL3-u5OuahOf8FVvtTvZw


Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:50 pm

Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcTcQqgoPnbijuL_9ZPebKNhevVMG_UZyjL3-u5OuahOf8FVvtTvZw


Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:28 am

pershendetje dhe mireserdhe............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:11 pm

pershendetje


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi