Programe Forum - Welcome
Makinën e invalidëve e shndërroi në Batmobile People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Makinën e invalidëve e shndërroi në Batmobile

Shko poshtë

Makinën e invalidëve e shndërroi në Batmobile Empty Makinën e invalidëve e shndërroi në Batmobile

Mesazh nga Master prej Mon Jun 27, 2011 8:00 pm

Makinën e invalidëve e shndërroi në Batmobile F.0627144101461_m

Brian Vann (74 vjeçar) nga Britania e Madhe nuk dëshiroi të kishte një makinë të zakonshme elektrike për invalidë dhe vendosi ta shndërrojë atë në Batmobile.
Me javë planifikoi dhe punoi materialet për makinën e tij, ndërsa sot me krenari e ekspozon në Worcestershire. “Njerëzit ndalen sa herë më shohin. Reagimet ndaj Batmobile-it tim vërtetë janë të shkëlqyeshme. Dhjetëra njerëz më kanë thënë se ju pëlqen shumë”, tha Brian.

Ai thotë se ndihet si yll dhe i bën njerëzit të qeshen. Ai thotë se në këtë ndërmarrje për ta shndërruar makinën e invalidëve në makinë të Batmanit i kanë ndihmuar edhe nipërit dhe mbesat, shkruan Daily Mail. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi