Programe Forum - Welcome
HUMOR PA KUFI.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


HUMOR PA KUFI....

Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 6:28 am

Ishin kafshet e pyllit dhe kishin ndertuar nje banjo me muzike nga brenda.
U fut luani brenda dhe mbasi maroi pune doli dhe i tha te tjereve:
- Ah sa mire qe ishte me muzike!
Nje dite u fut brenda ariu dhe kafshet e tjera e pane qe po u vononte shume dhe i hapen deren e banjos.
Mbasi i hapen deren e banjos pane qe ariu ishte ne kembe me doren ne zemer dhe banjo ishte bere shume pis. Ariu me nerva i tha:
- Po ju tani e gjetet me vene himnin e flamurit ee?!!!!


HUMOR PA KUFI.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 6:30 am

Ishte nje grua ne shtepi e vetme dhe papritur i ra dera dhe mbasi shkoi ta hapte pa qe ishte nje nga te dashurit e saj dhe kur e pa i tha:
- Po ti c'fare don ketu?
- Te solla nje shishe vere te mire- i tha
- Mire po ik shpejt se mund te me vije burri nga casti ne cast- i tha gruaja- por ra dera pa ikur i dashuri i saj nga shtepia.
- Shpejt fshihu poshte krevatit- i tha ajo- dhe mbasi hapi deren pa qe ishte i dashuri i dyte i saj.Gruaja i tha
- Po ti c'fare don ketu?
- Te solla nje pule per te ngrene- i thote ai
Mire i thote gruaja por tani dil se do me vi burri tani, por pa dale akoma i dashuri i saj ra dera prap.
- Shpejt fshihu te frigoriferi i thote
Mbasi hap deren sheh qe ishte i dashuri i trete i saj
- Po ti c'fare bgen ketu - i thote
- Asgje vetem erdha per te te pare- i thote ai dhe ra prap dera
- Fshihu te ballkoni- i thote ajo- se eshte burri im
Mbasi ajo hap deren sheh qe ishte burri i saj dhe i thote me habi:
- Po ti pse erdhe kaq heret?!
- Doja te rrija pak me ty- i thote
- Shume mire- i thote gruaja- dhe meqe ti je treguar kaq i mir sot zoti do te beje nje dhurate
- C'fare dhurate?- i thote burri
Gruaja ben gjasme sikur i kerkon nje shishe vere zotit dhe del i dashuri i saj poshte krevatit.
- E sheh?- i thote gruaja- dhe burri me habi i thote
- Qenka e pabesueshme, por po ndonje gje per te ngrene mund te na jpni o zot?- thote burri- dhe del i dashuri tjeter nga frigoriferi dhe i jep pulen.
Burri me gruan po darkonin dhe i dashuri tjeter qe po rrinte ne ballkon kishte shume ftohte dhe me ne fund hyri brenda nga dritarja dhe ju drejtua burrit:
- Ej ka thene zoti doni ndonje gje tjeter??


HUMOR PA KUFI.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 7:31 am

-Doktor,doktor,me dhembin shume shpatullat!
Doktori thote:
-Ju keni nevoje per me shume diell...
Pacienti hapi syte i cuditur:
-Doktor,jeni i sigurte per kete po thua?
-Po ti mua do me mesosh qe kam 30 vjet mjek....
-Po une...kam 30 vjet roje plazhi...


HUMOR PA KUFI.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 7:31 am

Nje polic tek mjeku:

- Doktor ju duhet te me ndihmoni.Une zbrazem c'do dite ne 5:30

- Kjo eshte nje gje e mire. C'do njeri duhet te dale jashte cdo dite.

- Po, por ju nuk me kupruat. Une e bej ne 5:30, por zgjohem ne 7:00.


HUMOR PA KUFI.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 03, 2011 4:38 pm

Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit.....hhahhahha..
..


HUMOR PA KUFI.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 8:31 am

hahhahahahah ndersa ka qen nje her nje rrobot qe kapte hajdutin per 5 sek shkoj ne angli edhe kapi 500 hajduta shkoj ne itali kapi 450 hajduta kur erdhi ne shqiperi,shqipetaret e vjedhen vet rrobotin
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Sat Dec 10, 2011 9:57 am

hahahaha


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 5:33 pm

shqipetaret per her nganje prapsi
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:26 pm

Grindja
Gruaja i bërtet burrit: Të gjitha paratë po i shpenzon në alkool!
Burri: E ti po shpenzon gjithçka në kozmetikë!
Gruaja: Po unë po blej për tu dukur e bukur për ty!!
Burri: Edhe unë po pi për të mu dukur ti më e bukur!!!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:26 pm

Gjyqi
Gjykatësi pyet të dënuarin: “Pse e keni vrarë gruan tuaj, e jo dashnorin e saj?
“Po më lehtë e kisha ta vrisja gruan një herë, sesa nga një burrë tjetër çdo ditë”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:27 pm

Burri vs. Gruaja
Burri i sapomartuar e regjistron numrin e gruas së tij në telefon si “jeta ime”!
Pas një viti e ndryshon në “gruaja”!
Pas dy viteve e regjistron si “shpia”!
Pas pesë viteve “shtriga”!
Pas dhjetë viteve “numri i gabuar”


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:28 pm

Mjekimi
Vajza e re pas kthimit nga spitali i mburret shoqes së saj se si mbijetoi sëmundjes:
“Mi kanë bërë të gjitha analizat dhe gjithçka që kanë mundur: Duke filluar nga mamografia, tomografia, pornografia...”


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:29 pm

Ai dhe ajo
Ditari i asaj:
“E shtuna ka qenë ditë e çuditshme. Tërë ditën kam qenë me shoqet në shopping dhe u vonova pak. Ndoshta kjo ka qenë arsyeja pse ai ishte nervoz. Rrugës për në shtëpi i thashë se e dua. Ai vetëm heshti. Pse edhe ai thjeshtë nuk më tha të dua? Kur arritëm në shtëpi e ndjeva sikur e kam humbur dhe se ai nuk dëshironte të kishte punë me mua. Tërë mbrëmjen qëndroi i ulur para televizorit dhe nuk e foli asnjë fjalë. Shkova të flija. Pas 10 minutash edhe ai u shtri afër meje dhe papritur filloi të reagojë në përkëdheljet e mia dhe bëmë dashuri. Por ende e kisha atë ndjenjën sikur po më qëndronte larg. Mendova të flisja me të por atë tashmë e kishte zënë gjumi. Nuk e di çfarë të bëjë më, jeta ime nuk ka kuptim.

Ditari i tij:
“Sonte humbi Barcelona, por kam pasur një seks të mirë”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

HUMOR PA KUFI.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga scorpion prej Thu Jun 28, 2012 10:33 am

hhahahaha qa bohet mor eejjjjjjj

scorpion
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 28/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HUMOR PA KUFI.... Empty Re: HUMOR PA KUFI....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi